FX8C-100S-SV(93)
Numărul produsului DigiKey
26-FX8C-100S-SV(93)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-FX8C-100S-SV(93)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-FX8C-100S-SV(93)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FX8C-100S-SV(93)
Descriere
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Descriere detaliată
100 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX8C-100S-SV(93) Modele
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
5mm, 6mm, 7mm, 9mm, 11mm
Înălțime deasupra plăcii
0,156" (3,96mm)
Pas
0,024" (0,60mm)