FX8-120P-SV(71)
FX8-120P-SV(71)
FX8-120P-SV(71)
Numărul produsului DigiKey
H126130-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX8-120P-SV(71)
Descriere
CONN HDR 120POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX8-120P-SV(71) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
3mm
Număr de poziţii
120
Înălțime deasupra plăcii
0,112" (2,85mm)
Pas
0,024" (0,60mm)