FX6-50S-0.8SV2(89) poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
În stoc: 0
Fișă de date
Imaginea pentru FX6-50S-0.8SV2(89) nu este disponibilă
FX6-50S-0.8SV2(89)
Numărul produsului DigiKey
FX6-50S-0.8SV2(89)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FX6-50S-0.8SV2(89)
Descriere
CONN RCPT
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Grosime finisaj contact
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 8mm, 9mm
Înălțime deasupra plăcii
0,236" (6,00mm)
Pas
0,031" (0,80mm)