FH35C-41S-0.3SHW(50)
Numărul produsului DigiKey
26-FH35C-41S-0.3SHW(50)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-FH35C-41S-0.3SHW(50)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-FH35C-41S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH35C-41S-0.3SHW(50)
Descriere
CONN FPC 41POS 0.3MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
41 Poziție FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,012" (0,30mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FH35C-41S-0.3SHW(50) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Finisaj contact
Auriu
Serie
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA), Nailon
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip plat flexibil
FPC
Valoare nominală tensiune
30V
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Partea superioară și partea inferioară
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
41
Valoare nominală curent (Amp)
0,2A
Pas
0,012" (0,30mm)
Grosime finisaj contact
11,8µin (0,30µm)
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Gri
Grosime FFC, FCB
0,20mm
Culoare dispozitiv de acționare
Negru
Înălțime deasupra plăcii
0,035" (0,88mm)