FH12-45S-0.5SH(55)
Numărul produsului DigiKey
HFJ145TR-ND - Bandă și mosor (TR)
HFJ145CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HFJ145DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH12-45S-0.5SH(55)
Descriere
CONN FFC BOTTOM 45POS 0.5MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Inferior 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FH12-45S-0.5SH(55) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Finisaj contact
Auriu
Serie
Material carcasă
Poliamidă (PA), Nailon
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Sulfură de polifenilen (PPS)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Forță de inserție zero (ZIF)
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Valoare nominală tensiune
50V
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Inferior
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
45
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Bej
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Maro
Înălțime deasupra plăcii
0,079" (2,00mm)