FH12-12S-0.5SVA(54)
Numărul produsului DigiKey
H125135TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125135CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125135DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH12-12S-0.5SVA(54)
Descriere
CONN FFC VERT 12POS 0.5MM SMD
Descriere detaliată
12 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Vertical – 1 parte 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
FH12-12S-0.5SVA(54) Modele
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Valoare nominală tensiune
50V
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Vertical – 1 parte
Număr de poziţii
12
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Înălțime deasupra plăcii
0,142" (3,60mm)