ER8-70P-0.8SV-2H nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
70 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Hirose ER8 Series Connectors | Digi-Key Daily
ER8-70P-0.8SV-2H
Numărul produsului DigiKey
H125532TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125532CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125532DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-70P-0.8SV-2H
Descriere
CONN HDR 70POS SMD GOLD
Modele EDA/CAD
ER8-70P-0.8SV-2H Modele
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 9mm
Număr de poziţii
70
Înălțime deasupra plăcii
0,234" (5,95mm)
Pas
0,031" (0,80mm)