ER8-60S-0.8SV-7H
Numărul produsului DigiKey
H125562TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125562CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125562DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-60S-0.8SV-7H
Descriere
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Descriere detaliată
60 Poziție conector Soclu, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
ER8-60S-0.8SV-7H Modele
Tip conector
Soclu, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
9mm, 12mm
Număr de poziţii
60
Înălțime deasupra plăcii
0,285" (7,24mm)
Pas
0,031" (0,80mm)