ER8-60P-0.8SV-2H
Numărul produsului DigiKey
H125531TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125531CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125531DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-60P-0.8SV-2H
Descriere
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Descriere detaliată
60 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
ER8-60P-0.8SV-2H Modele
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 9mm
Număr de poziţii
60
Înălțime deasupra plăcii
0,234" (5,95mm)
Pas
0,031" (0,80mm)