ER8-40P-0.8SV-5H
Numărul produsului DigiKey
H125540TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125540CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125540DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-40P-0.8SV-5H
Descriere
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Descriere detaliată
40 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
ER8-40P-0.8SV-5H Modele
Înălțimi stivuire cu conectare
10mm, 12mm
Număr de poziţii
40
Înălțime deasupra plăcii
0,351" (8,91mm)
Pas
0,031" (0,80mm)