DF65-7P-1.7V(21)
Numărul produsului DigiKey
H124921TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H124921CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H124921DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF65-7P-1.7V(21)
Descriere
CONN HEADER SMD 7POS 1.7MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 7 position 0,067" (1,70mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF65-7P-1.7V(21) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,065" (1,65mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Lamă de tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C