DF57H-2P-1.2V(21)
Numărul produsului DigiKey
H12102TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H12102CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H12102DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF57H-2P-1.2V(21)
Descriere
CONN HEADER SMD 2POS 1.2MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 2 position 0,047" (1,20mm)
Modele EDA/CAD
DF57H-2P-1.2V(21) Modele
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,055" (1,40mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
39,4µin (1,00µm)
Tip contact
Lamă de tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C