DF52-3S-0.8H(21)
DF52-3S-0.8H(21)
DF52-3S-0.8H(21)
Numărul produsului DigiKey
H125097TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125097CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125097DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF52-3S-0.8H(21)
Descriere
CONN SOCKET 3P 0.031 TIN SMD R/A
Descriere detaliată
3 Poziție Soclu Conector 0,031" (0,80mm) Montare pe suprafață, Unghi drept Cositor
Modele EDA/CAD
DF52-3S-0.8H(21) Modele
Înălțime izolație
0,069" (1,75mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip contact
Fără dimensiune de gen
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la cablu/fir
Caracteristici
Conform cu sârmă strălucitoare, Retenție aliaj de lipit
Valoare nominală curent (Amp)
1,5A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
100V