DF52-16S-0.8H(21)
DF52-16S-0.8H(21)
DF52-16S-0.8H(21)
Numărul produsului DigiKey
H125106TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125106CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125106DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF52-16S-0.8H(21)
Descriere
CONN SOCKET 16P 0.031 TIN SMD RA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 Poziție Soclu Conector 0,031" (0,80mm) Montare pe suprafață, Unghi drept Cositor
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF52-16S-0.8H(21) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,069" (1,75mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Fără dimensiune de gen
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la cablu/fir
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Conform cu sârmă strălucitoare, Retenție aliaj de lipit
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1,5A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
100V