Imaginea pentru DF40JC-80DP-0.4V(53) nu este disponibilă
DF40JC-80DP-0.4V(53)
Numărul produsului DigiKey
DF40JC-80DP-0.4V(53)-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40JC-80DP-0.4V(53)
Descriere
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
80 Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF40JC-80DP-0.4V(53) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
2mm
Număr de poziţii
80
Înălțime deasupra plăcii
0,045" (1,14mm)
Pas
0,016" (0,40mm)