DF40C-34DP-0.4V(58)
Numărul produsului DigiKey
H124953TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H124953CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H124953DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40C-34DP-0.4V(58)
Descriere
CONN PLUG 34POS SMD GOLD
Descriere detaliată
34 Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
DF40C-34DP-0.4V(58) Modele
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
1,5mm
Număr de poziţii
34
Înălțime deasupra plăcii
0,045" (1,14mm)
Pas
0,016" (0,40mm)