DF40B-12DS-0.4V(58)
Numărul produsului DigiKey
H124596TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H124596CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H124596DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40B-12DS-0.4V(58)
Descriere
CONN RCPT 12POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF40B-12DS-0.4V(58) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
1,5mm
Număr de poziţii
12
Înălțime deasupra plăcii
0,057" (1,45mm)
Pas
0,016" (0,40mm)