DF37NC-30DS-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
H11856TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H11856CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H11856DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF37NC-30DS-0.4V(51)
Descriere
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
Descriere detaliată
30 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
DF37NC-30DS-0.4V(51) Modele
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Digi-Reel®
Finisaj contact
Activ
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,98mm
Număr de poziţii
30
Înălțime deasupra plăcii
0,038" (0,97mm)
Pas
0,016" (0,40mm)