DF30FC-60DS-0.4V(81)
Numărul produsului DigiKey
26-DF30FC-60DS-0.4V(81)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF30FC-60DS-0.4V(81)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF30FC-60DS-0.4V(81)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF30FC-60DS-0.4V(81)
Descriere
CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Poziție conector Soclu, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF30FC-60DS-0.4V(81) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Soclu, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,9mm
Număr de poziţii
60
Înălțime deasupra plăcii
0,035" (0,88mm)
Pas
0,016" (0,40mm)