DF22R-4P-7.92DS(53)
Numărul produsului DigiKey
26-DF22R-4P-7.92DS(53)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF22R-4P-7.92DS(53)
Descriere
CONNECTOR
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 4 position 0,312" (7,92mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF22R-4P-7.92DS(53) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,480" (12,20mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
Variază în funcție de calibrul firului
Tip montare
Valoare nominală tensiune
1000V c.a./DC
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Grosime finisaj contact - Știft
8,00µin (0,203µm)
Lungime contact - Conectare
0,354" (9,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,146" (3,70mm)