DF19G-20P-1H(52)
Numărul produsului DigiKey
26-DF19G-20P-1H(52)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF19G-20P-1H(52)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF19G-20P-1H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF19G-20P-1H(52)
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 20 position 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
DF19G-20P-1H(52) Modele
Înălțime izolație
0,065" (1,65mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material contact
Fosfor bronz
Caracteristici
Conform cu sârmă strălucitoare, Ecranat, Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 3
Valoare nominală tensiune
100V