DF14A-6P-1.25H(52)
Numărul produsului DigiKey
26-DF14A-6P-1.25H(52)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF14A-6P-1.25H(52)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF14A-6P-1.25H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF14A-6P-1.25H(52)
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 6POS 1.25MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 6 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
DF14A-6P-1.25H(52) Modele
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Grosime finisaj contact - Conectare
3,94µin (0,100µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Material contact
Alamă
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
150V c.a.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
3,94µin (0,100µm)
Lungime contact - Conectare
0,087" (2,21mm)