DF14A-5P-1.25H(22) | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DF14A-5P-1.25H(22) |
Descriere | CONN HEADER SMD R/A 5POS 1.25MM |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 5 position 0,049" (1,25mm) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DF14A-5P-1.25H(22) Modele |
Categorie | Lungime de contact generală – |
Prod. | Înălțime izolație 0,098" (2,50mm) |
Serie | Formă contact Pătrat |
Stare piesă Activ | Grosime finisaj contact - Conectare 39,4µin (1,00µm) |
Tip conector | Finisaj contact - Știft Cositor |
Tip contact Pin tip tată | Material contact Alamă |
Pas - Conectare | Material izolație Poliamidă (PA), Nailon |
Număr de poziţii | Caracteristici Retenție aliaj de lipit |
Număr de rânduri 1 | Temperatură de funcționare -35°C – 85°C |
Spații între rânduri - Conectare – | Protecție la infiltrare – |
Număr de poziții încărcate Toate | Valoare nominală inflamabilitate material V-0 UL94 |
Stil | Culoare izolație Bej |
Înveliș Cu manta – Perete 4 | Valoare nominală curent (Amp) 1A |
Tip montare | Valoare nominală tensiune 150V c.a. |
Terminație Aliaj de lipit | Înălțimi stivuire cu conectare – |
Tip fixare Apăsare-tragere | Grosime finisaj contact - Știft 39,4µin (1,00µm) |
Lungime contact - Conectare 0,087" (2,21mm) | Aplicații – |