DF13EA-30DP-1.25V(65)
Numărul produsului DigiKey
26-DF13EA-30DP-1.25V(65)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF13EA-30DP-1.25V(65)
Descriere
CONN HEADER SMD 30POS 1.25MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 30 position 0,049" (1,25mm)
Înălțime izolație
0,189" (4,80mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tub
Material contact
Alamă
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
150V c.a.