DF11-32DS-2C
DF11-32DS-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-32DS-2C
Numărul produsului DigiKey
H2264-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-32DS-2C
Descriere
CONN RCPT HSG 32POS 2.00MM
Descriere detaliată
32 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-32DS-2C Modele
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Pungă
Tip fixare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip contact
Soclu tip mamă
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)