DF11-22DEP-2C
Numărul produsului DigiKey
H2922-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-22DEP-2C
Descriere
CONN PLUG HSG 22POS 2.00MM
Descriere detaliată
22 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă Negru 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-22DEP-2C Modele
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Tip contact
Pin tip tată
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)