DF11-20DEP-2C
Numărul produsului DigiKey
H2921-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-20DEP-2C
Descriere
CONN PLUG HSG 20POS 2.00MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă Negru 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF11-20DEP-2C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Pungă
Tip fixare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Pin tip tată
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)