DF11-10DP-2DSA(01)
Numărul produsului DigiKey
H2853-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DF11-10DP-2DSA(01)
Descriere
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 10 position 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-10DP-2DSA(01) Modele
Categorie
Lungime de contact generală
0,299" (7,60mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,260" (6,60mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
7,55, 7,8mm, 8,9mm
Tip fixare
Blocare opritor
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,118" (3,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)