BM46B-12DS-0.35V(51) | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BM46B-12DS-0.35V(51) |
Descriere | CONN RCPT 0.35MM SMD GOLD 12POS |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BM46B-12DS-0.35V(51) Modele |
Categorie | Număr de rânduri 2 |
Producător Hirose Electric Co Ltd | Tip montare Montare pe suprafață |
Serie | Caracteristici Retenție aliaj de lipit |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Finisaj contact Auriu |
Stare piesă Activ | Grosime finisaj contact 1,18µin (0,030µm) |
Tip conector Soclu, Contacte bandă centrală | Înălțimi stivuire cu conectare 0,6mm |
Număr de poziţii 12 | Înălțime deasupra plăcii 0,024" (0,61mm) |
Pas 0,014" (0,35mm) | Număr produs de bază |