BM29B-6DP/2-0.35V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-BM29B-6DP/2-0.35V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM29B-6DP/2-0.35V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM29B-6DP/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM29B-6DP/2-0.35V(51)
Descriere
INTERCONNECT RECTANGULAR
Descriere detaliată
8 (6 + 2 alimentare) Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
BM29B-6DP/2-0.35V(51) Modele
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
8 (6 + 2 alimentare)
Înălțime deasupra plăcii
0,016" (0,41mm)
Pas
0,014" (0,35mm)