BM29B-24DP/2-0.35V(53)
Numărul produsului DigiKey
26-BM29B-24DP/2-0.35V(53)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM29B-24DP/2-0.35V(53)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM29B-24DP/2-0.35V(53)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM29B-24DP/2-0.35V(53)
Descriere
CONN HDR 26POS (24+2 PWR) SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM29B-24DP/2-0.35V(53) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
26 (alimentare 24 + 2)
Înălțime deasupra plăcii
0,016" (0,41mm)
Pas
0,014" (0,35mm)