Imaginea pentru BM29B-12DP/2-0.35V(53) nu este disponibilă
BM29B-12DP/2-0.35V(53)
Numărul produsului DigiKey
26-BM29B-12DP/2-0.35V(53)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM29B-12DP/2-0.35V(53)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM29B-12DP/2-0.35V(53)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM29B-12DP/2-0.35V(53)
Descriere
Interconnect Rectangular
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 (12 + 2 alimentare) Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
14 (12 + 2 alimentare)
Înălțime deasupra plăcii
0,016" (0,41mm)
Pas
0,014" (0,35mm)