BM28B0.6-30DS/2-0.35V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-BM28B0.6-30DS/2-0.35V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM28B0.6-30DS/2-0.35V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM28B0.6-30DS/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM28B0.6-30DS/2-0.35V(51)
Descriere
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
Descriere detaliată
30 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
BM28B0.6-30DS/2-0.35V(51) Modele
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
30
Înălțime deasupra plăcii
0,024" (0,61mm)
Pas
0,014" (0,35mm)