BM23PF0.8-10DS-0.35V(895) | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BM23PF0.8-10DS-0.35V(895) |
Descriere | CONN RCPT 10POS SMD GOLD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BM23PF0.8-10DS-0.35V(895) Modele |
Categorie | Număr de rânduri 2 |
Producător Hirose Electric Co Ltd | Tip montare Montare pe suprafață |
Serie | Caracteristici Retenție aliaj de lipit |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Finisaj contact Auriu |
Stare piesă Activ | Grosime finisaj contact 1,97µin (0,050µm) |
Tip conector Soclu, Contacte bandă centrală | Înălțimi stivuire cu conectare 0,8mm |
Număr de poziţii 10 | Înălțime deasupra plăcii 0,031" (0,80mm) |
Pas 0,014" (0,35mm) | Număr produs de bază |