BM23FR0.6-6DS-0.35V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-BM23FR0.6-6DS-0.35V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM23FR0.6-6DS-0.35V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM23FR0.6-6DS-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM23FR0.6-6DS-0.35V(51)
Descriere
CONN RCPT 6POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
BM23FR0.6-6DS-0.35V(51) Modele
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Activ
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
6
Înălțime deasupra plăcii
0,024" (0,61mm)
Pas
0,014" (0,35mm)