Imaginea pentru BK13C06-6DS/2-0.35V(895) nu este disponibilă
BK13C06-6DS/2-0.35V(895)
Numărul produsului DigiKey
26-BK13C06-6DS/2-0.35V(895)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BK13C06-6DS/2-0.35V(895)
Descriere detaliată
8 (6 + 2 alimentare) Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
8 (6 + 2 alimentare)
Înălțime deasupra plăcii
0,022" (0,57mm)
Pas
0,014" (0,35mm)