Imaginea pentru BK13C06-6DP/2-0.35V(800) nu este disponibilă
BK13C06-6DP/2-0.35V(800)
Numărul produsului DigiKey
26-BK13C06-6DP/2-0.35V(800)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BK13C06-6DP/2-0.35V(800)
Descriere detaliată
8 (6 + 2 alimentare) Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BK13C06-6DP/2-0.35V(800) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
8 (6 + 2 alimentare)
Înălțime deasupra plăcii
0,019" (0,48mm)
Pas
0,014" (0,35mm)