Imaginea pentru BK13C06-16DS/2-0.35V(800) nu este disponibilă
BK13C06-16DS/2-0.35V(800)
Numărul produsului DigiKey
26-BK13C06-16DS/2-0.35V(800)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BK13C06-16DS/2-0.35V(800)
Descriere
Interconnect Rectangular
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 (16 + alimentare 2) Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
18 (16 + alimentare 2)
Înălțime deasupra plăcii
0,022" (0,57mm)
Pas
0,014" (0,35mm)