T50R0HIRM4
Numărul produsului DigiKey
T50R0HIRM4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T50R0HIRM4
Descriere
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Standard, Blocare Negru 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50lb (22,68kg)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
HellermannTyton
Rezistență de rupere la tracțiune
50lb (22,68kg)
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Material
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Tip colier fire/cabluri
Standard, Blocare
Culoare
Negru
Lungime - Aproximativă
8"
Durată de depozitare
Diametru mănunchi
1,97" (50,00mm)
Început durată de depozitare
Lățime
0,181" (4,60mm)
Temperatură depozitare/refrigerare
Lungime - Reală
0,663' (202,00mm, 7,95")