S3STM500HIRHSF1
Numărul produsului DigiKey
S3STM500HIRHSF1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
S3STM500HIRHSF1
Descriere
CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Deschidere dublă Suport colier pentru cabluri Negru Împingere înăuntru – Aspect brad
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Mărime/Dimensiune
1,97" L x 0,87" l x 2,17" Î (50,0mm x 22,0mm x 55,0mm)
Producător
HellermannTyton
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Coliere pentru cabluri de până la 0,500" (12,7mm) lățime