M80-FC325F1-02-0150L
Numărul produsului DigiKey
952-M80-FC325F1-02-0150L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M80-FC325F1-02-0150L
Descriere
2 POS. FEMALE SIL 12AWG CABLE AS
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la conductori de sârmă individuali 0,492' (150,00mm, 5,91")
Lungime
0,492' (150,00mm, 5,91")
Culoare
Alb, Individual
Tip conector
Soclu la conductori de sârmă individuali
Terminație cablu
Aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Pas - Conector
0,157" (4,00mm)