M80-FC22005F2-0150F2
Numărul produsului DigiKey
952-M80-FC22005F2-0150F2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M80-FC22005F2-0150F2
Descriere
CBL J-TEK F-F 20POS 150MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,492' (150,00mm, 5,91")
Lungime
0,492' (150,00mm, 5,91")
Serie
Caracteristici
Blocare cu șurub
Culoare
Alb, Individual
Tip conector
Soclu la soclu
Utilizare
Număr de poziţii
20
Terminație cablu
Sertizare
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)