M80-FC21005F2-0150F2
Numărul produsului DigiKey
952-M80-FC21005F2-0150F2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M80-FC21005F2-0150F2
Descriere
CBL J-TEK F-F 10POS 150MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,492' (150,00mm, 5,91")
Categorie
Pas - Cablu
Producător
Harwin Inc.
Lungime
0,492' (150,00mm, 5,91")
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Vrac
Culoare
Alb
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la soclu
Utilizare
Număr de poziţii
10
Terminație cablu
Sertizare
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)