M80-FB10468F2-0150L
Numărul produsului DigiKey
952-M80-FB10468F2-0150L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M80-FB10468F2-0150L
Descriere
CBL J-TEK FMALE 4POS 150MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la cablu 0,492' (150,00mm, 5,91")
Categorie
Pas - Cablu
Producător
Harwin Inc.
Lungime
0,492' (150,00mm, 5,91")
Serie
Caracteristici
Blocare cu șurub
Ambalaj
Vrac
Culoare
Multiplu, Individual
Stare piesă
Activ
Ecranare
Fără ecranare
Tip conector
Soclu la cablu
Utilizare
Număr de poziţii
4
Terminație cablu
Sertizare
Număr de rânduri
2
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,079" (2,00mm)