M80-5000000M5-10-333-00-000
Numărul produsului DigiKey
952-3406-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M80-5000000M5-10-333-00-000
Descriere
CONN HEADER R/A 10POS 4MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 10 position 0,157" (4,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M80-5000000M5-10-333-00-000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,218" (5,55mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată, Alimentare
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Sulfură de polifenilen (PPS), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Piesă de montare
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
20A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
800V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Filetat
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,138" (3,50mm)