M80-4201201
Numărul produsului DigiKey
M80-4201201-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M80-4201201
Descriere
CONN RCPT 12POS 0.079 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 Poziție Soclu Conector 0,079" (2,00mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M80-4201201 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,205" (5,20mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor-plumb
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
7,3mm, 7,55mm
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Șuruburi de reglare, Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Cheie de polarizare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
120V
Număr de rânduri
2
Aplicații
Automobile, De uz universal, De grad militar
Spații între rânduri - Conectare
0,079" (2,00mm)