M50-3300842
M50-3300842
Harwin’s Company Overview
M50-3300842
Numărul produsului DigiKey
952-2677-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3300842
Descriere
CONN RCPT 16POS IDC 30AWG GOLD
Descriere detaliată
16 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu 30AWG
Modele EDA/CAD
M50-3300842 Modele
Număr de poziţii
16
Grosime finisaj contact
Pas
0,050" (1,27mm)
Spații între rânduri
0,050" (1,27mm)