M50-3140645R
Numărul produsului DigiKey
952-3929-2-ND - Bandă și mosor (TR)
952-3929-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
952-3929-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3140645R
Descriere
CONN RCPT 6POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
6 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3140645R Modele
Înălțime izolație
0,134" (3,40mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Cositor
Caracteristici
Gata de montare
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
500V c.a.