M50-3130445
M50-3130445
Harwin’s Company Overview
M50-3130445
Numărul produsului DigiKey
952-3584-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3130445
Descriere
CONN RCPT 4POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
4 Poziție Soclu, Intrare jos sau sus Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3130445 Modele
Înălțime izolație
0,079" (2,00mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Auriu
Înălțimi stivuire cu conectare
3,1mm, 3,6mm, 3,8mm
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
500V c.a.