M50-3030442
Numărul produsului DigiKey
952-3576-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3030442
Descriere
CONN RCPT 4POS 0.05 GOLD PCB
Descriere detaliată
4 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3030442 Modele
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,173" (4,40mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,094" (2,40mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
5,4mm, 6,08mm, 9,37mm
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1A